Aki Siika-aho
Aki Siika-aho
0400890372
aki@urheiluaki.fi
Vastaan Urheiluakin käytännön asioista
Olen yhdessä Emmin kanssa Urheiluakin omistaja, yrittäjä ja joka paikan höylä
Olen työskennellyt koko ikäni urheilukaupan alalla ja nähnyt, sekä oppinut vuosien varrella monen moista
Muutimme hieman ennen kauppamme avaamista Forssaan ja olemme viihtyneet erinomaisesti
Minulta saat koko kauppamme palvelukirjon
Pitkän kokemukseni ansiosta minulla on vankka osaaminen jokaisessa tuoteryhmässä


Emmi Siika-aho
Emmi Siika-aho
0408467291
emmi@urheiluaki.fi
Vastaan Urheiluakin kirjanpidosta
Olen yhdessä Akin kanssa Urheiluakin omistaja, yrittäjä ja joka paikan höylä
Aloitin urheilukaupan työt vuonna 2019, kun päätimme Akin kanssa aloittaa Forssassa kauppiaina
Autan koko palvelukirjollamme, mutta olen erityisen hyvä:
Jalkineissa ja pohjallisissa
Urheilu- ja ulkoiluvaatteista


Clarissa Pajukoski
Clarissa Pajukoski
0413131605
clarissa@urheiluaki.fi
Päädyin Forssan Intersportiin töihin muutama vuosi sitten
Antoisa työ urheilun parissa pitää edelleen mukanaan
Forssassa olen asunut pian vuosikymmenen ja koen ”forssalaistuneeni” täysin
Vapaa-aikanani vietän pitkälti paikallisella kuntosalilla treenaillen
Merkintäpalveluita lukuunottamatta minulta saat koko kauppamme palvelukirjon


Mikko Lilja
Mikko Lilja
0413130605
mikko@urheiluaki.fi
Minun urheilukaupan tarnina alkoi pitkän aikaa sitten Forssan Kesportissa
Ehdin aikanani tehdä myös uran tämän samaisen liikkeen kauppiaana
Kokemukseni urheilukaupan alalta hakee vertaistaan
Olen pitkän linjan forssalainen ja monelle tuttu myös liikuntapainotteisten harrastusten parista
Merkintäpalveluita lukuunottamatta minulta saat koko kauppamme palvelukirjon


Soila Tammiranta-Sillsten
Soila Tammiranta-Sillsten
0413134677
soila@urheiluaki.fi
Soila tarinoi myöhemmin
Melko pian kuitenkin
Eli malttia
Merkintä- ja huoltopalveluita lukuunottamatta minulta saat koko kauppamme palvelukirjon


Reeta Laaksonen
Reeta Laaksonen
0413136684
reeta@urheiluaki.fi
Minun urheilukaupan tarinani on vasta aluillaan
Olen kuitenkin täysillä mukana ja innokas oppimaan uutta
Olen paljasjalkainen vorssalainen ja kolmelle tyttärelle äiti
Merkintä- ja huoltopalveluita lukuunottamatta minulta saat koko kauppamme palvelukirjon